伊人在线视频免费视频

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

logo

Microsoft ogłosił kompleksowy plan inwestycyjny o wartości 1 miliarda dolarów zakładający otwarcie nowego regionu data center  Microsoft w Polsce i rozwój Polskiej Doliny Cyfrowej. Grupa LOTOS już dziś z powodzeniem korzysta ze środowiska udostępnionego w ramach współpracy z Microsoft. Gdańska spółka zamierza dalej rozwijać najnowsze technologie chmury obliczeniowej oraz sztuczną inteligencję.

Ogólne

Głęboko wierzę, że inwestycja Microsoft w Polsce będzie ważna dla przedsiębiorstw, instytucji publicznych i systemu edukacji oraz umożliwi im cyfrową transformację i wdrożenie nowych standardów pracy. Naszym nadrzędnym celem jest przyspieszenie transformacji Polski w technologiczny hub dla regionu Europy Środkowo-Wschodniej – podkreślał premier Mateusz Morawiecki podczas wydarzenia, na którym ogłoszono inwestycję.

Firma Microsoft została partnerem polskiej Chmury Krajowej. Koncern zainwestuje nie tylko w budowę Centrum Danych, ale także w szkolenia dla programistów, nauczycieli czy studentów. Podczas niedawnej konferencji Microsoft, Grupa LOTOS została wskazana jako jedna z najbardziej innowacyjnych firm. Całą konferencję można obejrzeć tutaj: bit.ly/3c8MBj1.

Budowa europejskiego Centrum Danych w naszym kraju to dowód, że Polska to ważny rynek o cyfrowym potencjale. To także kolejny krok cyfrowej transformacji. W Grupie LOTOS wiemy, że nowoczesne technologie i innowacje to istotne elementy rozwoju, dlatego współpracujemy z firmą Microsoft i widzimy już pierwsze, pozytywne efekty tej kooperacji – mówi Paweł Jan Majewski伊人在线视频免费视频, prezes Zarządu Grupy LOTOS.

Pod koniec 2018 r. gdańska spółka podpisała z Microsoft porozumienie o współpracy. Jednym z jej elementów było powołanie Centrum Kompetencyjnego Sztucznej Inteligencji, Cyfrowej Innowacji oraz Zaawansowanej Analizy Danych. LOTOS konsekwentnie wdraża długofalowy program cyfrowej transformacji w firmie. Spółka postawiła na szczegółową analizę danych w chmurach obliczeniowych, robotyzację i cyfryzację procesów produkcyjnych.

Przemysł 4.0

伊人在线视频免费视频Dzięki inteligentnej chmurze łatwiej zorganizować pracę zdalną, skorzystać z aplikacji czy udostępnić platformę edukacyjną. Chmura daje też łatwiejszy dostęp do zasobów, zapewnia elastyczność oraz umożliwia optymalizację kosztów infrastruktury IT. Ponadto sztuczna inteligencja monitoruje działania i pozwala na prowadzenie zaawansowanych analiz, które mogą przyczynić się do usprawniania procesów produkcyjnych w szczególności, jeżeli dysponuje się odpowiednimi zbiorami danych.

– Rynek usług związanych z inteligentnymi chmurami rozrasta się w Polsce bardzo dynamicznie. Tworzymy Centrum Kompetencyjne, a odpowiednio wdrożone rozwiązania w połączeniu z wysokimi kompetencjami naszych pracowników, pomogą nam być szybszym i wydajniejszym niż konkurencja. Odpowiednio dobrane algorytmy pozwalają zoptymalizować skomplikowane procesy i doprowadzić do znacznych korzyści finansowych – zapewnia Jarosław Kawula伊人在线视频免费视频, wiceprezes Zarządu Grupy LOTOS.

Ważnym elementem przy wprowadzaniu nowinek technologicznych jest zaangażowanie w cały proces pracowników. W wyniku rekrutacji do projektu wybrano finalnie 12 osób, reprezentujących cały przekrój działalności Grupy Kapitałowej LOTOS. Ich spojrzenie na firmowy biznes z bardzo różnych perspektyw okazało się bardzo korzystne dla całego przedsięwzięcia. Wielu z nich przedstawiło problemy biznesowe, w rozwiązaniu których mogłaby pomóc zaawansowana analiza danych.

Usprawnienie procesów produkcyjnych

伊人在线视频免费视频Przykładem innowacyjnych rozwiązań mogą być prowadzone autopiloty, które będą sterować destylacją atmosferyczną i dokonywać wyboru finalnego produktu podczas przerobu ropy naftowej: benzyny, nafty lub oleju napędowego. Specjaliści z Centrum Kompetencyjnego LOTOSU postanowili skorzystać z pomocy sztucznej inteligencji i usprawnić działanie maszyn.

– Stworzyliśmy modele teoretyczne odwzorowujące chemiczne działanie instalacji przetwórczej. Dają one obietnicę, że za pomocą platformy Microsoft Azure, korzystającej ze sztucznej inteligencji i chmury obliczeniowej, można poprawić wydajność procesu przetwarzania ropy o 1-2 proc. Na pierwszy rzut oka niewiele, ale w skali całego koncernu byłyby to już znaczące korzyści ekonomiczne – opisuje Rafał Rumian, Architekt Cyfrowy, odpowiedzialny w Microsoft za współpracę z LOTOSEM. – Kiedy już mieliśmy te modele, nastąpił ważny moment. Z doświadczenia wynika, że właśnie na tym etapie takie projekty bywają odkładane, bo firmy obawiają się, że ich wdrożenie zakłóci produkcję. Na szczęście w tym przypadku tak nie było. Dostaliśmy zielone światło – podsumowuje Rafał Rumian

伊人在线视频免费视频Ważnym elementem przygotowania środowiska dla Centrum Kompetencyjnego była współpraca pomiędzy biznesem, działem IT i działem bezpieczeństwa. Wynika to faktu, że realizacja takiego przedsięwzięcia, oprócz samej technologii, wymaga zorganizowania odpowiedniego przepływu wiedzy i doświadczenia pomiędzy biznesem a IT.  W Polsce z roku na rok rosną nakłady przeznaczane na cyberbezpieczeństwo. Partnerstwo Microsoftu zapewnia najwyższe standardy ochrony. Amerykański koncern oferuje ponad 90 certyfikatów zgodności z przepisami i każdego roku przeznacza miliard dolarów na cyberbezpieczeństwo oraz ochronę na każdym poziomie korzystania z chmury obliczeniowej.

***

LOTOS伊人在线视频免费视频 to polska grupa kapitałowa, której działalność ma strategiczne znaczenie dla krajowego i europejskiego bezpieczeństwa w sektorze energii oraz polskiej gospodarki. LOTOS wydobywa gaz ziemny i ropę naftową w Polsce, Norwegii oraz na Litwie. Należy do niego, zlokalizowana w Gdańsku, jedna z najnowocześniejszych europejskich rafinerii, gdzie surowiec przerabiany jest głównie na wysokiej jakości paliwa, w tym paliwa premium – LOTOS Dynamic.

LOTOS伊人在线视频免费视频 to także sieć ponad 500 stacji paliw, dogodnie zlokalizowanych przy autostradach i drogach ekspresowych, we wszystkich aglomeracjach i wielu miejscowościach na terenie całego kraju. LOTOS, jako sprzedawca detaliczny i hurtowy, zaopatruje w paliwa blisko 1/3 polskiego rynku. Zajmuje też pozycję drugiego przewoźnika kolejowego w kraju. LOTOS to także czołowy producent asfaltów drogowych, olejów silnikowych oraz smarów do samochodów, samolotów, pociągów, statków, a nawet pojazdów techniki wojskowej.

Dział Komunikacji Zewnętrznej, Grupa LOTOS S.A., ul. Elbląska 135, 80-718 Gdańsk, tel. 58 308 72 29, 58 308 70 44, e-mail: media@grupaszmyjcs.com

Udostępnij

2019没有封的网址拿走不谢-伊人在线视频免费视频 一道本无吗dⅤd在线播放一区-宅男免费毛片手机在线 日本xnxnxnxnxn拍拍-伊人在线视频免费视频 1024最新手机在线观看-伊人在线视频免费视频 4438最新全国免费视频网-伊人在线视频免费视频 中文字幕在线在线亚洲_中文字幕在线视频 电影 正在播放母息子友人犯_正在播放中文字幕母息子_友人の母系列在线播放 依人在线 依人在线手机在线观看依人在线在线视频|依人在线最新网址 55we韩国女主播免费视频-伊人在线视频免费视频 222eee野鸡网视频2区-伊人在线视频免费视频 在线a 在线a发布网|在线a在线电影|在线a.com|日韩在线a 用茄子捅自己下面视频_茄子视频在线观看 1024手机在线基地播放-伊人在线视频免费视频 伊人久久精品视频在线,伊人久久精品视频在线免费观看,伊人久久精品视频在线 一本之道高清在线观看在线视频_一本之道高清在线观看手机观看_日韩一本之道高清在线观看影院 一本之道高清在线观看-一本之道高清在线观看一区-日本一本au道大尺码专区 猫咪在线播放maomi99伊人-伊人在线视频免费视频 中文字幕无线观看_亚洲日韩中文字幕视频-2020亚洲欧洲日韩综合 1000部未满18岁勿费视频-伊人在线视频免费视频 在线a 免费 在线a 免费在线视频_在线a 免费手机在线观看_在线a 免费电影 wwのpornhubのcom-伊人在线视频免费视频 人碰xoo在线视频永久免费-伊人在线视频免费视频 00后艺校萝莉14部资源-伊人在线视频免费视频 2017夜夜橾天天橾在线视频-伊人在线视频免费视频 一级a做片性视频手机在线观看_一级a做片性视频_一级a做片性视频在线视频|www一级a做片性视频 xvldeos免费中文视频-伊人在线视频免费视频 樱桃网站视频官网/私人樱桃影院/樱桃视频入口网址 1769zyz资源在线视频-伊人在线视频免费视频 2000影院m3u8免费高清-伊人在线视频免费视频 yy8488高清电影万利达-伊人在线视频免费视频