伊人在线视频免费视频

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

logo

LOTOS Biznes na stacjach Shell (FAQ) 

Szanowny Kliencie LOTOS Biznes,

w trosce o zadowolenie i komfort naszych Kontrahentów i Użytkowników bezgotówkowego programu LOTOS Biznes pragniemy przypomnieć zasady na jakich karty flotowe LOTOS Biznes są akceptowane w polskiej sieci stacji paliwowych Shell.

Poniżej znajdziecie Państwo kilka praktycznych informacji dotyczących akceptacji kart LOTOS Biznes na stacjach Shell.

Wyłącznie bezgotówkowe karty LOTOS Biznes z paskiem magnetycznym. (karty, których typ zaczyna się literą B), pod warunkiem, że opcja akceptacji nie została wyłączona decyzją klienta.


伊人在线视频免费视频Nie, karty LOTOS Biznes z chipem nie są akceptowane. Klientów z kartami LOTOS Biznes z chipem planujących zakupy na stacjach Shell zapraszamy do wymiany karty na kartę z paskiem magnetycznym. Wymiana karty dla klientów otrzymujących eFakturę jest bezpłatna.

伊人在线视频免费视频Nie, karty pracownicze, wydawane pracownikom klientów LOTOS Biznes do prywatnego użytku nie są akceptowane na stacjach sieci Shell w Polsce.

Karty LOTOS Biznes są akceptowane na stacjach Shell wyłącznie w Polsce, z wyjątkiem stacji bezobsługowych. Karty LOTOS Biznes nie są akceptowane na stacjach Shell za granicą.

Na stacjach Shell za granicą akceptowane są międzynarodowe karty LOTOS-ESSO.

Tak, można to sprawdzić na wydruku potwierdzenia wydawanym kierowcy oraz na stronie WWW dla klientów .

伊人在线视频免费视频Na wydruku potwierdzenia informacja o stacji jest na samym dole.

shell2.jpg

Na stronie WWW dla klientów w zakładce „Historia transakcji” transakcje ze stacji Shell w polu „nr stacji” mają to samo czterocyfrowe oznaczenie co na wydruku, poprzedzone literami PL. To czterocyfrowe oznaczenia stacji Shell pozwala znaleźć w wyszukiwarce stacji na stronie .

shell3.jpg

Co do zasady ustawienia dostępu do produktów działają tak samo na stacjach Shell jak na stacjach LOTOS. Należy pamiętać, że niektóre produkty pozapaliwowe mogą nie być dostępne na karty LOTOS Biznes z przyczyn niezależnych od LOTOS Paliwa.

伊人在线视频免费视频Nie, ze względów systemowych nie ma możliwości zmiany kodu PIN karty LOTOS Biznes na stajach Shell. Taką operację można zrealizować wyłącznie na stacjach LOTOS.

Nie, ze względów systemowych nie ma możliwości sprawdzenia zawartości karty LOTOS Biznes (np. sprawdzenie limitów, aktywności, akceptacji na stacjach Shell) przed zatankowaniem. Taką operację można zrealizować wyłącznie na stacjach LOTOS.

Tak, ale należy pamiętać, że nie ma możliwości zmiany kodu PIN. Zmiana kodu PIN będzie wymagana przy pierwszej transakcji nową kartą LOTOS Biznes na stacji LOTOS.

Na stacjach Shell pytanie o stan licznika pojawia się na terminalu przy każdej transakcji kartą LOTOS Biznes. Jeśli kierowca nie chce podawać stanu licznika to może wpisać 0 wciskając przycisk zero na klawiaturze terminala.

Nie, na stacjach Shell nie ma możliwości podania przez kierowcę na terminalu kodu MPK. Uniemożliwi to podział transakcji wg MPK na rozliczeniu.

Nie, na stacjach Shell nie ma możliwości podania przez kierowcę imienia i nazwiska do transakcji. Uniemożliwi to podział transakcji wg kierowcy na rozliczeniu.

Tak, ale nie jest to obowiązkowe. Przed zakończeniem transakcji można poprosić pracownika stacji Shell o dopisanie numeru rejestracyjnego.

Nie, w żadnej sytuacji nie ma możliwości telefonicznej autoryzacji transakcji LOTOS Biznes na stacjach Shell. Oznacza to, że gdy realizacja transakcji kartą LOTOS Biznes nie jest możliwa, konieczne jest zapłacenie w inny sposób (gotówka lub karta płatnicza) i pamiętać należy o pobraniu faktury.

Tak, każdy klient LOTOS Biznes może wskazać, czy jego karta LOTOS Biznes ma być akceptowana w sieci stacji Shell. Oznacza to, że klient może celowo ograniczyć zakres stacji, wskazując jedynie stacje LOTOS jako dostępne dla danej karty. Są to jednak ograniczenia wybierane przez klienta, więc kierowca taką wiedzę będzie miał od klienta LOTOS Biznes

Nie, należy mieć świadomość, że w przypadku błędów w połączeniu między systemami LOTOS i Shell lub w przypadku innych błędów wpływających na komunikację stacji Shell z LOTOS Biznes kierowca powinien mieć możliwość zapłaty w inny sposób niż karta LOTOS Biznes (gotówka, karta kredytowa).

Nie, wydruki ze stacji Shell nie zawierają informacji o powodzie odmowy, jest jedynie informacja „transakcja anulowana” z kodem odpowiedzi oznaczonym jako „HOST RC”.

shell4.jpg

伊人在线视频免费视频Kody odpowiedzi mogą być następujące:

101

Karta przeterminowana

104

Karta zablokowana tymczasowo

109

伊人在线视频免费视频Nieznana Stacja

111

伊人在线视频免费视频Niewłaściwy numer karty

116

Brak środków

117

伊人在线视频免费视频Niewłaściwy PIN

118

Brak zdefiniowanej karty w systemie

120

伊人在线视频免费视频Transaction not permitted on that particular site

121

伊人在线视频免费视频Przekroczony limit karty

123

伊人在线视频免费视频Przekroczony limit częstości użycia karty

125

伊人在线视频免费视频Karta nie może być użyta w tym czasie – plan aktywności definiowany przez Klienta

181

伊人在线视频免费视频Karta zablokowana trwale

185

Niedozwolony asortyment


W przypadku woli wyłączenia tej funkcjonalności prosimy o przesłanie stosownej informacji na adres: karty@lotosbiznes.pl

2019没有封的网址拿走不谢-伊人在线视频免费视频 一道本无吗dⅤd在线播放一区-宅男免费毛片手机在线 日本xnxnxnxnxn拍拍-伊人在线视频免费视频 1024最新手机在线观看-伊人在线视频免费视频 4438最新全国免费视频网-伊人在线视频免费视频 中文字幕在线在线亚洲_中文字幕在线视频 电影 正在播放母息子友人犯_正在播放中文字幕母息子_友人の母系列在线播放 依人在线 依人在线手机在线观看依人在线在线视频|依人在线最新网址 55we韩国女主播免费视频-伊人在线视频免费视频 222eee野鸡网视频2区-伊人在线视频免费视频 在线a 在线a发布网|在线a在线电影|在线a.com|日韩在线a 用茄子捅自己下面视频_茄子视频在线观看 1024手机在线基地播放-伊人在线视频免费视频 伊人久久精品视频在线,伊人久久精品视频在线免费观看,伊人久久精品视频在线 一本之道高清在线观看在线视频_一本之道高清在线观看手机观看_日韩一本之道高清在线观看影院 一本之道高清在线观看-一本之道高清在线观看一区-日本一本au道大尺码专区 猫咪在线播放maomi99伊人-伊人在线视频免费视频 中文字幕无线观看_亚洲日韩中文字幕视频-2020亚洲欧洲日韩综合 1000部未满18岁勿费视频-伊人在线视频免费视频 在线a 免费 在线a 免费在线视频_在线a 免费手机在线观看_在线a 免费电影 wwのpornhubのcom-伊人在线视频免费视频 人碰xoo在线视频永久免费-伊人在线视频免费视频 00后艺校萝莉14部资源-伊人在线视频免费视频 2017夜夜橾天天橾在线视频-伊人在线视频免费视频 一级a做片性视频手机在线观看_一级a做片性视频_一级a做片性视频在线视频|www一级a做片性视频 xvldeos免费中文视频-伊人在线视频免费视频 樱桃网站视频官网/私人樱桃影院/樱桃视频入口网址 1769zyz资源在线视频-伊人在线视频免费视频 2000影院m3u8免费高清-伊人在线视频免费视频 yy8488高清电影万利达-伊人在线视频免费视频