伊人在线视频免费视频

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

logo

Grupa LOTOS S.A. jako pierwsze przedsiębiorstwo w branży chemicznej, a druga firma w Polsce uzyskała w 2003 r. certyfikat Zintegrowanego Systemu Zarządzania (ZSZ).

Wdrożony Zintegrowany System Zarządzania jest obecnie oparty o wymagania następujących norm:

Pierwszym elementem ZSZ jest system zarządzania jakością, który jest zorientowany na optymalny przebieg procesów, wspiera realizację strategii Spółki, przyczynia się do zapewnienie jej właściwego funkcjonowania organizacyjnego, kulturę organizacji oraz spełnienia wymagań klienta.

伊人在线视频免费视频Drugi element związany jest z działalnością środowiskową. Dbałość o środowisko naturalne to dla Grupy LOTOS  jeden z najważniejszych elementów strategii rozwoju. Technologie, które są dziś stosowane i te, które będą wdrożone w przyszłości, wychodzą naprzeciw wymaganiom ekologicznym krajowym i międzynarodowym. Wdrożenie systemu zarządzania środowiskowego podyktowane jest ciągłą troską o otoczenie. Jego podstawowym zadaniem jest wspomaganie działań związanych z ochroną środowiska i zapobieganie zanieczyszczeniom w sposób wyważony z potrzebami społeczno–ekonomicznymi.

Trzeci element to system zarządzania BHP, w którym wyraźnie zaznaczona jest kwestia przywództwa i zaangażowania kadry kierowniczej oraz współudziału pracowników w tworzeniu i funkcjonowaniu systemu bhp. Ten element zobowiązuje do podejmowania regularnych działań na rzecz poprawy stanu bezpieczeństwa i higieny pracy.

Kolejnym elementem ZSZ jest system zarządzania bezpieczeństwem informacji, którego celem jest zapewnienie odpowiedniego poziomu ochrony informacji, w tym informacji przetwarzanych w związku ze świadczeniem usługi kluczowej. Wdrożony system zarządzania bezpieczeństwem informacji jest nie tylko odpowiedzią na wymagania prawne w obszarze cyberbezpieczeństwa, ale przede wszystkim przyczynia się do zachowania wysokiego poziomu bezpieczeństwa prowadzonych działań w obszarze usługi kluczowej. 

Ponadto, w Grupie LOTOS S.A. wdrożone są elementy normy PN-EN ISO 50001:2018 - System zarządzania energią, którego celem jest poprawa efektywności użytkowania energii oraz, w związku z potencjalną możliwością realizacji zamówień dla wojska, posiadamy system AQAP 2110.

Zintegrowany System Zarządzania został zaprojektowany jako narzędzie do ciągłego doskonalenia skuteczności i efektywności funkcjonowania całej organizacji. Wdrożone systemy, a w ślad za nimi otrzymany certyfikat są dla naszych Klientów gwarancją dbałości o jakość, dla naszego najbliższego otoczenia dowodem naszej troski o środowisko, a dla pracowników firmy zapewnieniem bezpiecznych miejsc pracy w myśl zasady: Żadna praca nie jest na tyle ważna i pilna, aby nie można jej było wykonać bezpiecznie. Wdrażając Zintegrowany System Zarządzania przyjęliśmy zasadę, że każdy, kto pracuje dla Grupy LOTOS  jest odpowiedzialny za jakość, ochronę środowiska oraz bezpieczeństwo i higienę pracy. W myśl tych postanowień, nasi dostawcy są przez nas oceniani pod kątem przestrzegania uzgodnionych norm jakościowych, poszanowania środowiska i przestrzegania zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.

Polityka Zintegrowanego Systemu Zarządzania Grupy LOTOS S.A
Certyfikat 18001
Certyfikat ISO 9001, ISO 14001
2019没有封的网址拿走不谢-伊人在线视频免费视频 一道本无吗dⅤd在线播放一区-宅男免费毛片手机在线 日本xnxnxnxnxn拍拍-伊人在线视频免费视频 1024最新手机在线观看-伊人在线视频免费视频 4438最新全国免费视频网-伊人在线视频免费视频 中文字幕在线在线亚洲_中文字幕在线视频 电影 正在播放母息子友人犯_正在播放中文字幕母息子_友人の母系列在线播放 依人在线 依人在线手机在线观看依人在线在线视频|依人在线最新网址 55we韩国女主播免费视频-伊人在线视频免费视频 222eee野鸡网视频2区-伊人在线视频免费视频 在线a 在线a发布网|在线a在线电影|在线a.com|日韩在线a 用茄子捅自己下面视频_茄子视频在线观看 1024手机在线基地播放-伊人在线视频免费视频 伊人久久精品视频在线,伊人久久精品视频在线免费观看,伊人久久精品视频在线 一本之道高清在线观看在线视频_一本之道高清在线观看手机观看_日韩一本之道高清在线观看影院 一本之道高清在线观看-一本之道高清在线观看一区-日本一本au道大尺码专区 猫咪在线播放maomi99伊人-伊人在线视频免费视频 中文字幕无线观看_亚洲日韩中文字幕视频-2020亚洲欧洲日韩综合 1000部未满18岁勿费视频-伊人在线视频免费视频 在线a 免费 在线a 免费在线视频_在线a 免费手机在线观看_在线a 免费电影 wwのpornhubのcom-伊人在线视频免费视频 人碰xoo在线视频永久免费-伊人在线视频免费视频 00后艺校萝莉14部资源-伊人在线视频免费视频 2017夜夜橾天天橾在线视频-伊人在线视频免费视频 一级a做片性视频手机在线观看_一级a做片性视频_一级a做片性视频在线视频|www一级a做片性视频 xvldeos免费中文视频-伊人在线视频免费视频 樱桃网站视频官网/私人樱桃影院/樱桃视频入口网址 1769zyz资源在线视频-伊人在线视频免费视频 2000影院m3u8免费高清-伊人在线视频免费视频 yy8488高清电影万利达-伊人在线视频免费视频