伊人在线视频免费视频

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

logo

Informacja o zasadach udostępniania i korzystania z elementów identyfikacji marki LOTOS

W celu umożliwienia podmiotom zewnętrznym na korzystanie z Elementów Identyfikacji Marki LOTOS, Grupa LOTOS S.A. wprowadziła ujednolicone zasady udostępniania i korzystania z Elementów Identyfikacji Marki LOTOS.

Grupa LOTOS S.A. jest właścicielem nazwy, znaku firmowego LOTOS, nazwy i znaków produktów oraz elementów identyfikacji marki LOTOS, zwanych dalej Elementami identyfikacji, które podlegają ochronie prawnej.

伊人在线视频免费视频Używanie bez zgody Grupy LOTOS S.A. Elementów identyfikacji pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.

伊人在线视频免费视频Grupa LOTOS S.A. może udzielić podmiotom zewnętrznym, które spełniają warunki określone w Regulaminie pisemnego zezwolenia na wykorzystanie Elementów identyfikacji

Grupa LOTOS S.A. wydaje podmiotom zewnętrznym zezwolenie po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku przesłanego na adres:
Grupa LOTOS S.A.
Biuro Marketingu
伊人在线视频免费视频ul. Elbląska 135, 80-718 Gdańsk

Regulamin dotyczący wykorzystywania elementów identyfikacji marki LOTOS przez podmioty zewnętrzne

 1. Niniejszy Regulamin określa warunki ubiegania się o wydanie zezwolenia na wykorzystanie Elementów identyfikacji marki LOTOS (zwanych dalej Elementami identyfikacji) i określa zasady wykorzystania Elementów identyfikacji przez podmioty zewnętrzne, które wykażą uzasadnioną i prawnie dozwoloną potrzebę wykorzystania Elementów wraz ze szczegółowym opisem proponowanych pól eksploatacji (miejsce/sposób użycia Elementu).
 2. Elementami identyfikacji są: nazwa, znak firmowy LOTOS, nazwa i znaki produktów Grupy LOTOS S.A. oraz wszelkie inne oznaczenia prawnie chronione, jak również nośniki, na których widnieją oznaczenia Grupy LOTOS S.A.
 3. Grupa LOTOS S.A. wydaje nieodpłatnie Zezwolenie na wykorzystanie Elementów identyfikacji po dostarczeniu przez podmiot zewnętrzny Wniosku o wydanie Zezwolenia (stanowiącego ofertę) do siedziby Grupy LOTOS S.A. oraz po pozytywnym rozpatrzeniu Wniosku.
 4. Warunkiem rozpoczęcia procesu rozpatrywania wniosku jest podanie numeru umowy/zlecenia dotyczącego współpracy z Grupą LOTOS lub spółką z Grupy Kapitałowej LOTOS.
 5. Podmiot zewnętrzny uzyskuje prawo do wykorzystania Elementów na warunkach opisanych w Zezwoleniu, w szczególności na określonych polach eksploatacji oraz w określonym czasie.
 6. Pisemny Wniosek wraz z pisemnym Zezwoleniem stanowią łącznie umowę licencyjną, o której mowa w art. 163 ustawy Prawo własności przemysłowej. W wypadku, gdy warunki wykorzystania Elementów określone w Zezwoleniu różnią się od propozycji zawartych we Wniosku podmiot, na którego rzecz udzielone zostało Zezwolenie, jest zobowiązany do jego pisemnej akceptacji bądź na kopii Zezwolenia, bądź w osobnym dokumencie. Obowiązywanie Zezwolenia uzależnione jest od przekazania akceptacji Grupie LOTOS S.A.
 7. Zezwolenie jest wydawane indywidualnie i nie może być zbyte, użyczone lub przeniesione na rzecz innego podmiotu pod jakimkolwiek tytułem prawnym.
 8. Otrzymujący Zezwolenie jest zobowiązany do prawidłowej reprodukcji Elementów identyfikacji, a w szczególności do stosowania się do aktualnych zasad identyfikacji marki LOTOS.
 9. Wykorzystanie przez podmiot zewnętrzny Elementów identyfikacji do celów innych niż wyszczególnionych w Zezwoleniu jest zabronione i stanowi naruszenie warunków Zezwolenia.
 10. Podmiot zewnętrzny zobowiązany jest do przedłożenia do akceptacji projektu, w którym wykorzystany będzie Element identyfikacji oraz do dostarczenia dokumentacji ukazującej sposób wykorzystania Elementu identyfikacji (materiały / publikacje).
 11. W przypadku stwierdzenia nieprawidłowości w wykorzystywaniu Elementu identyfikacji Grupa LOTOS S.A. może cofnąć Zezwolenie w każdym czasie i żądać natychmiastowego zaprzestania wykorzystywania Elementu identyfikacji przez podmiot zewnętrzny.
 12. W przypadku naruszenia przez podmiot zewnętrzny postanowień Regulaminu lub wydanego zezwolenia powodujących wyrządzenie szkody Grupie LOTOS S.A. lub osobie trzeciej podmiot zewnętrzny zobowiązany jest do naprawienia szkody oraz zaspokojenia roszczeń Grupy LOTOS S.A. lub osoby trzeciej.
 13. Grupa LOTOS S.A. nie ponosi odpowiedzialności za konsekwencje wynikające z wykorzystywania przez podmiot zewnętrzny Elementów identyfikacji, w szczególności za jakiekolwiek szkody wyrządzone osobom trzecim, powstałe w wyniku korzystania z Elementów w sposób sprzeczny z Regulaminem i wydanym Zezwoleniem.
 14. Grupa LOTOS S.A. zastrzega sobie prawo zmiany Regulaminu w dowolnym czasie.
 15. W sprawach nie uregulowanych w Regulaminie mają zastosowanie odpowiednie przepisy prawa.
Wniosek o wydanie zezwolenia na wykorzystanie elementu identyfikacji marki LOTOS
2019没有封的网址拿走不谢-伊人在线视频免费视频 一道本无吗dⅤd在线播放一区-宅男免费毛片手机在线 日本xnxnxnxnxn拍拍-伊人在线视频免费视频 1024最新手机在线观看-伊人在线视频免费视频 4438最新全国免费视频网-伊人在线视频免费视频 中文字幕在线在线亚洲_中文字幕在线视频 电影 正在播放母息子友人犯_正在播放中文字幕母息子_友人の母系列在线播放 依人在线 依人在线手机在线观看依人在线在线视频|依人在线最新网址 55we韩国女主播免费视频-伊人在线视频免费视频 222eee野鸡网视频2区-伊人在线视频免费视频 在线a 在线a发布网|在线a在线电影|在线a.com|日韩在线a 用茄子捅自己下面视频_茄子视频在线观看 1024手机在线基地播放-伊人在线视频免费视频 伊人久久精品视频在线,伊人久久精品视频在线免费观看,伊人久久精品视频在线 一本之道高清在线观看在线视频_一本之道高清在线观看手机观看_日韩一本之道高清在线观看影院 一本之道高清在线观看-一本之道高清在线观看一区-日本一本au道大尺码专区 猫咪在线播放maomi99伊人-伊人在线视频免费视频 中文字幕无线观看_亚洲日韩中文字幕视频-2020亚洲欧洲日韩综合 1000部未满18岁勿费视频-伊人在线视频免费视频 在线a 免费 在线a 免费在线视频_在线a 免费手机在线观看_在线a 免费电影 wwのpornhubのcom-伊人在线视频免费视频 人碰xoo在线视频永久免费-伊人在线视频免费视频 00后艺校萝莉14部资源-伊人在线视频免费视频 2017夜夜橾天天橾在线视频-伊人在线视频免费视频 一级a做片性视频手机在线观看_一级a做片性视频_一级a做片性视频在线视频|www一级a做片性视频 xvldeos免费中文视频-伊人在线视频免费视频 樱桃网站视频官网/私人樱桃影院/樱桃视频入口网址 1769zyz资源在线视频-伊人在线视频免费视频 2000影院m3u8免费高清-伊人在线视频免费视频 yy8488高清电影万利达-伊人在线视频免费视频